Cirkevný zbor online

Rodinná pobožnosť online

Pozývame k rodinnej pobožnosti v nedeľu večer o 18.00 hod. Stretnime sa spolu v online priestore k modlitbe, počúvaniu slova a vzájomnému zdieľaniu. Stretnime sa ako spoločenstvo napriek okolnostiam.

Preberať sa bude pripravená pobožnosť k nedeli. Na záver možnosť diskusie k biblickým textom, spoločné modlitby.

Ako? Cez Skype. Je to online platforma na videokonferencie. Najlepšie je nainštalovať si aplikáciu do mobilu alebo počítača, je zadarmo. Pripojiť sa však dá aj bez inštalácie alebo registrácie cez počítač vo webovom prehliadači. Ak sa tak chcete pripojiť cez mobil, stiahnite si aplikáciu Skype do mobilu, po kliknutí na odkaz nižšie nie je treba ani registráciu v Skype. Ak chcete ísť v mobile cez webový prehliadač, je potrebné nastaviť v možnostiach prehliadača na mobile zobrazenie ako na počítači. Je to jednoduchšie, než sa to môže zdať. V prehliadači je treba kliknúť na Join as guest. Ďalšie rozhrania aplikácie je v slovenčine.

Aplikácia je zadarmo, používateľsky veľmi jednoduchá. Spojenie funguje dobre aj cez internetový prehliadač. Aplikáciu do telefónu/tabletu si môžete stiahnuť a nainštalovať tu. Na pripojenie nie je nutná ani registrácia. Kto sa však zaregistrujte, ostane mu história našej spoločnej konverzácie ďalej dostupná.

Kedy? Nedeľa o 18:00 hod.

Prihlásiť kliknitím na tento odkaz:

https://join.skype.com/AouJOpRRH0cz

Po prihlásení zadajte aspoň svoje meno. Keď nehovoríte, vypnite si mikrofón.

Tešíme sa na stretnutie online.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *