Udalosti

Stará kniha v novom svete – pozvánka na seniorátne stretnutie mužov

Milí naši bratia, muži,
srdečne vás pozývame na seniorátne stretnutie mužov Turčianskeho seniorátu s témou: Stará kniha v súčasnom, novom svete. Základným biblickým textom sú slová z knihy Józue 1,8: „Nech sa táto kniha zákona nevzdiali od tvojich úst, ale rozjímaj o nej vo dne i v noci, aby si sa snažil robiť všetko, čo je v nej napísané; lebo vtedy sa vydarí tvoja cesta a budeš mať úspech..”

Stretnutie sa uskutoční v evanjelickom kostole v Krpeľanoch v sobotu 19.10.2019. Registrácia sa koná od 8:00 hod. do 8:30. Program začína 8:30 hod. a predpokladaný koniec bude do 12:30 hod.

Na stretnutí zaznie prednáška od brata doc. Ing. Bohdana Hroboňa, PhD. M.A. s názvom: Aký úžitok mám z tejto starej knihy? (Biblia)
V rámci programu nás tiež čaká:
– Lectio Divina (posvätné čítanie) – praktický návod ako čítať Bibliu
– panelová diskusia s viacerými hosťami k téme čítania Biblie
– svedectvo brata kurátora z CZ Háj Branislava Páleša
– spoločný spev mužov

Prosíme o milodar vo výške 3 EUR na účastníka, ktorý poslúži na pokrytie výdavkov spojených so stretnutím a občerstvením. Tento milodar (najlepšie spoločne za všetkých mužov z cirkevného zboru), odovzdajte pri registrácií v predsieni kostola pred samotným začiatkom stretnutia. Stretnutie je určené pre všetky generácie mužov najmä od konfirmačného veku. Parkovať môžete pred kostolom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *