Oznamy a informácie

Vianoce v našom zbore – dobrovoľný lockdown

Milí priatelia, ako predsedníctvo zboru sme sa rozhodli, že všetky osobné stretnutia v kostoloch a modlitebniach sú pre vážnu epidemiologickú situáciu od 21. 12. 2020 až do odvolania zrušené. Veríme, že naše rozhodnutie prijmete s porozumením. Chceme v týchto náročných časoch pomôcť dobrovoľným lockdownom. Vianoce môžeme ako cirkev prežiť v Božej blízkosti aj fyzicky oddelení v bublinách našich rodín. Prosíme berte vážne situáciu, ktorá nás obklopuje a rešpektujte všetky platné opatrenia, ktoré nám chcú pomáhať. Nech Vás požehná Hospodin zo Siona a chráni Vás i Vaše rodiny. Tešme sa z evanjelia o narodenom Božom Synovi, zotrvávajme v modlitbách a bdejme! Veríme, že sa z Božej milosti osobne stretneme už čoskoro.

Emil Hankovský a Štefan Hurný – predsedníctvo cirkevného zboru.

20. december – 4 adventná nedeľa

  • 8.00 – Zemianske Kostoľany
  • 9.30 – Prievidza
  • 11.15 – Nitrianske Pravno

Od 21. 12. 2021 sú všetky stretnutia až do odvolania zrušené.

Čo budeme chystať?

Pripravené budú domáce pobožnosti tu na našej webstránke a v tlčenej forme distribuované časti našich členov. Budeme nahrávať zamyslenia k sviatkom a nedeliam na Youtube, Facebook, Instagram a podcast.

Platné opatrenia, ak sa stretneme

R.O.R + sedenie v každej druhej lavici, medzi príslušníkmi inej domácnosti jedno miesto voľné. Potrebné si doniesť vlastný spevník. Spevníky nepožičiavame.

Odporúčame zvážiť vašu účasť na Službách Božích vzhľadom na epidemiologickú situáciu a prísť len ak ste vy aj členovia vašej domácnosti zdraví.

Vstup do kostola len do naplnenia obmedzenej kapacity lavíc vyznačených na sedenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *